НОВИНИ

Борг Межигір'я за електроенергію перевищив 11 млн грн – Київенерго

Резиденція через невизначений статус і надалі споживає електроенергію безкоштовно.

Резиденція «Межигір'я» продовжує безоплатно споживати електроенергію, борг резиденції перед ПАТ «Київенерго» станом на 1 липня вже перевищив 11,1 млн грн. Про це інформує прес-центр «Київенерго».

Як зазначається, компанія неодноразово виступала ініціатором переговорів про погашення заборгованості, однак через невизначений статус цього об'єкту питання так і залишається відкритим –  споживання триває, доступу до електроустаткування на території резиденції у Київенерго немає, борг зростає», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, люди, які контролюють територію і майно (в т.ч. високовольтне обладнання підстанції «Прибережна»), спочатку вступали в переговори про відстрочку погашення боргу та можливої ​​реструктуризації, а комендант «Межигір'я» Денис Тарахкотелік обіцяв зробити кроки з урегулювання питання заборгованості.

Однак до теперішнього моменту оплата так і не була проведена.

Наразі у Київенерго є договір про постачання електричної енергії від 30.03.2012 №11010, укладеними з ТОВ «Танталіт».

При цьому «Танталіт» відмовляється оплачувати споживання електроенергії після захоплення території резиденції. Позов Компанії про погашення заборгованості зараз розглядається в суді.

Кївенерго неодноразово робило спроби провести обстеження енергооб'єктів, розташованих на території «Межигір'я», проте натрапляло на загрози та опір невідомих озброєних осіб.

Компанія постійно інформувала про сформовану ситуацію виконавчу і законодавчу влади України - Верховна Рада, Кабінет Міністрів, Фонд держмайна, МВС, Мінтопенергоугля, НКРЕКУ та інші міністерства і відомства. Проте до цих пір для вирішення цього питання не вжито жодних дієвих заходів і ситуація залишається неврегульованою.

Наразі компанія розглядає можливість розірвання договору з ТОВ «Танталіт» і припинення поставок електроенергії на територію «Межигір'я».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.