НОВИНИ

У Києві "декомунізували" три станції метро

Демонтаж радянської символіки провели на "Шулявці" та "Берестейській", щодо "Палацу Україна" чекають пропозицій громадськості, а поки мозаїку прикрили.

Столичний метрополітен демонтував комуністичну символіку на трьох станціях – "Шулявська", "Берестейська" та "Палац Україна" (тут заборонені зображення закрили). Про це повідомила прес-служба Київського метрополітену.

Зокрема, на бронзових литих карнизах у центральному залі станції "Шулявська" демонтовано напис "Комунізм" та зірки між словами "Мир, праця, свобода, рівність, братство". 

Крім того, знято барельєф серпа і молота на станції "Берестейська". Вони були розміщені на дверцятах кабельного відсіку.

Також закрито мозаїчне панно "Червоноармієць" та дві чеканки "Зірка червоної армії" і "Зірка Радянської армії" на станції "Палац Україна". 

"Щодо цієї станції, то подібний досвід у нас уже був на "Театральній", де зараз розміщено проект "3D сцена". Зараз ми відкриті до усіх пропозицій щодо зображення на станції "Палац Україна", - сказала речник київської підземки Наталія Макогон. 

Як повідомлялося, у Києві перейменували «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни».

Також "декомунізували" Бесарабський ринок.

Нагадаємо, закон про заборону комуністичної ідеології в Україні набув чинності 21 травня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.