НОВИНИ

В Держдепі США пояснили, як врегулювати конфлікт з Правим сектором

За словами представника американського відомства, уряд повинен якнайшвидше інтегрувати Правий сектор в державні силові структури, щоб уникнути протистоянь на зразок того, що відбулося у Мукачевому.

Конфлікт, що відбувся у Мукачевому за участі Правого сектору, є абсолютно неприйнятним, і США закликають всіх українців, попри належність до певних структур чи організацій, поважати закон та порядок. Про це 15 липня під час  брифінгу у Вашингтоні заявив представник Держдепу США Джон Кірбі.

«Ми сподіваємося, що будь-які непорозуміння повинні бути владнаними – і робити це потрібно мирним і законним шляхом.  Жодних самосудів чи вимог під дулом пістолета», - наголосив посадовець.

Разом з тим Кірбі підкреслив, що українська влада повинна якнайшвидше завершити процес інтеграції Правого сектору в державні силові структури «саме через такі інциденти, як стрілянина протягом минулих вихідних».

Крім того, представник Держдепу нагадав, що у Києві перебуває помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд, яка донесе позицію Сполучених Штатів українським посадовцям.

Відповідаючи на питання журналістів Кірбі підкреслив, що американські військові не тренують бійців Правого сектору, однак США сподіваються «на подальшу співпрацю з Україною, щоб визначити кращих кандидатів для проведення навчань».

Як відомо, в Україні виник збройний конфлікт між "Правим сектором" та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо. Його причиною всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.