НОВИНИ

Екс-ректор Мельник прийшов у Верховну Раду

Він повідомив, що хоче поспілкуватися з депутатами.

У Верховній Раді з'явився екс-ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник. Про це повідомили журналісти.

На численні запитання журналістів, що він тут робить та навіщо прийшов, Мельник щоразу відповідав: "Поспілкуватися з депутатами".

Він відмовився уточнити, з якими саме депутатами він збирається поспілкуватися та на які теми.

За його словами, він не збирається поновлюватися на посаді ректора, а стосовно своїх планів на майбутнє повідомив, що має намір зайнятися своїм здоров'ям.

Стосовно апеляції Генпрокуратури у його справі, Мельник сказав, що йому нічого невідомо.

Як повідомлялося, Ірпінський міський суд виправдав колишнього ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника, якого підозрювали у хабарництві, але ГПУ оскаржила виправдувальний вирок.

Справу про отримання Мельником "неправомірної вигоди" під час зарахування до академії двох абітурієнтів передали до суду у червні 2014 року.

Як відомо, Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара сумою 120 тис. грн та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з-під якого він утік.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що Мельника знову затримали. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з вимогою 22,8 млн гривень застави, але потім скоротив розмір до 609 тисяч гривень.

12 травня 2014 року Мельник вніс заставу та вийшов із СІЗО.

Нагадаємо, що паралельно Мельник судиться за поновлення його на посаді ректора, аргументуючи це тим, що написав заяву про звільнення під тиском. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.