НОВИНИ

"Правий сектор" заявив про свою непричетність до вибухів у Львові

У ПС припустили, що "імовірними замовниками і виконавцями вибухів є або промосковські сили, або ж люди, які діють, виконуючи замовлення нинішньої влади».

"Правий сектор" заперечує свою причетність до вибухів біля міліцейських дільниць у Львові. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПС.

"Очевидним є те, що вибухи були організовані антиукраїнськими силами. Однак, враховуючи те, що владний режим сьогодні розпочав потужну боротьбу, спрямовану на знищення "Правого сектора" (зокрема і брудну інформаційну кампанію), можна припустити, що в цих актах хуліганства почнуть звинувачувати представників нашого руху", - йдеться у повідомленні.

У ПС припустили, що "імовірними замовниками і виконавцями вибухів є або промосковські сили, або ж люди, які діють, виконуючи замовлення нинішньої влади».

Як вважають у ПС, метою зловмисників є поширити у суспільстві «психологічне пригнічення, недоречну дестабілізацію ситуації, вбивання клину між "Правим сектором" і суспільством, дискредитацію самої ідеї антирежимної боротьби".

Тим часом, речниця управління МВС у Львівській області Світлана Добровольська заявила, що конкретних підозрюваних щодо вибухів біля дільничних пунктів міліції наразі немає.

"Розглядаються різні сценарії, зокрема події на Закарпатті, які розхитують ситуацію на Західній Україні. Також розглядається варіант, що ці події пов'язані із ситуацією на сході України", - пояснила Добровольська.

На запитання, чи міліція підозрює у цих подіях "Правий Сектор", речник міліції Львівщини відповіла: "Ні, таких заяв ніде не було".

Як повідомлялося, у прес-службі МВС раніше заявили, що пов'язують вибухи у Львові з подіями у Мукачевому.

Нагадаємо, сьогодні 14 липня зранку у Львові сталися два вибухи біля дільничих райвідділків міліції. Постраждали два міліціонери, з них одна жінка.

Також нагадаємо, МВС кваліфікувало вибухи у Львові як теракти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.