НОВИНИ

Chevron відмовилася від видобутку сланцю в Україні

Згідно з угодою, американська компанія зобов'язувалася освоювати Олеську площу.

Представництво «Шеврон Юкрейн Б.В.» (Chevron Ukraine BV) оголосило про припинення своєї діяльності в Україні. Як зазначено в оголошенні представництва в пресі у вівторок, відповідне рішення рада директорів Chevron Ukraine BV прийняла 2 липня цього року.

У документі відсутня інші подробиці.

Як повідомлялося, Україна, компанія «Шеврон Україна Б.В.» і ТОВ «Надра Олеська» 5 листопада 2013 підписали угоду про розподіл продукції (УРП) з видобутку вуглеводнів на Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська обл.).

Представництво Chevron Ukraine BV було зареєстровано в січні 2013 року.

Прогнозні ресурси Олеської площі оцінюються в 2980 млрд куб. м газу. Щорічний видобуток газу на цій ділянці може становити 5-10 млрд куб. м.

Передбачалося, що Chevron на першому етапі (перші два-три роки) направить на сейсміку, розвідку і буріння свердловин близько $ 350 млн.

Проте потім з'явилася інформація про можливий вихід американської компанії з проекту, а заступник глави адміністрації президента України Валерій Чалий (днями призначений послом в США) наприкінці грудня 2014 підтвердив інформацію про плани Chevron вийти з проекту по освоєнню Олеської площі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.