НОВИНИ

Наливайченко просить позбавити його статусу учасника бойових дій

Також заяву про позбавлення статусу учасника бойових дій подав колишній радник Валентина Наливайченка Маркіян Лубківський.

Колишній глава СБУ Валентин Наливайченко подав заяву з проханням позбавити його статусу учасника бойових дій. Про це Валентин Наливайченко повідомив у Facebook. Заява на ім’я голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артура Дерев’янка, яку Наливайченко оприлюднив на своїй сторінці, датована 13 липня.

"Подаю заяву про позбавлення мене статусу учасника бойових дій", - йдеться у документі.

Заяву подано...

Posted by Valentyn Nalyvaichenko on 13 липня 2015 р.

Також заяву про позбавлення статусу учасника бойових дій подав колишній радник Валентина Наливайченка Маркіян Лубківський. Він виклав фото аналогічного документу на ім’я голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО на своїй сторінці у соцмережі.

"Подаю заяву про позбавлення мене статусу учасника бойових дій", - сказано у заяві Маркіяна Лубківського.

Ось моя обіцяна заява, що пішла адресату.

Posted by Markian Lubkivskyi on 13 липня 2015 р.

Як відомо, раніше представник Центру сприяння звільненню заручників Юрій Тандіт заявив, що екс-голова СБУ має статус учасника АТО.

18 червня Рада звільнила Валентина Наливайченка з посади голови СБУ. Того ж дня Порошенко під час зустрічі з керівним складом Служби  безпекиУкраїни представив тимчасово виконуючого обов'язки голови СБУ Василя Грицака, який раніше обіймав посаду першого заступника голови СБУ. А 2 липня Верховна Рада проголосувала за призначення Василя Грицака головою Служби безпеки України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.