НОВИНИ

Будівлю Генпрокуратури обмазали гноєм

В одному з тракторів був гній, яким мітингувальники вимазали двері та сходинки будівлі Генпрокуратури, а в іншому причепі - клітки з двома козами, трьома індиками і двома півнями.

Близько 70 мітингувальників вимазали гноєм будівлю Генеральної прокуратури з вимогою передати їм на відповідальне зберігання територію резиденції "Межигір'я".

Близько 18:00 учасники акції перекрили проїжджу частину вулиці Різницької, виставивши на ній безкаркасні крісла-мішки, і сіли на них.

Крім того, вони пригнали два трактори з причепами.

В одному з тракторів був гній, яким мітингувальники вимазали двері та сходинки будівлі Генпрокуратури, а в іншому причепі - клітки з двома козами, трьома індиками і двома півнями.

Зі слів координатора руху "Автомайдан Київ" Віктора Трофименка, люди побоюються передачі резиденції у власність компанії "Танталіт".

Близько 18:15 з будівлі Генпрокуратури вийшла ініціативна група протестувальників.

Зі слів їхнього представника, координатора руху "Автомайдан Київ" Дмитра Карпа, співробітники прокуратури зажадали від них провести громадські слухання за участю влади Вишгородського району та депутатів про передачу на відповідальне зберігання "Межигір'я".

Карп стверджує, що ці слухання будуть організовані найближчим часом.

Близько 18:30 протестувальники почали збирати гній та розходитися.

За словами народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового, який також приходив під будівлю ГПУ, участь в акції брали депутати "Народного фронту" Георгій Логвинський та Антон Геращенко, Андрій Тетерук, Олександр Дроздик та Олена Масоріна, депутати Радикальної партії Дмитро Лінько та Ігор Мосійчук, позафракційний Борислав Береза.

Як відомо, 17 червня Генпрокуратура склала повідомлення про підозру колишньому президенту Віктору Януковичу, директорам ТОВ "Танталіт" і "Медінвесттрейд" в заволодінні резиденцією "Межигір'я" у Київській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.