НОВИНИ

Золотовалютні резерви України зросли до $10,2 млрд

Золотовалютні резерви України за червень виросли на 3,4%.

За уточненими даними міжнародні резерви України станом на 1 липня 2015 року становили 10 млрд 264 млн дол. в еквіваленті порівняно з 9 млрд 918 млн дол. станом на 1 червня 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Згідно з повідомленням, у червні 2015 року порівняно з травнем цього року відбулося зростання обсягу міжнародних резервів України на понад 346 млн дол. або на 3,4%.

У Нацбанку переконані, що цьому сприяло формування позитивного сальдо інтервенцій Національного банку України на міжбанківському валютному ринку, надходження на користь уряду від розміщення державних облігацій України у сумі 140,0 млн дол. та від конвертації китайських юанів у сумі 419,2 млн дол.

Зростання міжнародних резервів України відбулося попри необхідність здійснення значних платежів з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті в сумі 275,6 млн дол., у тому числі 274,3 млн дол. з обслуговування облігацій зовнішньої державної позики та обслуговування і погашення державних цінних паперів. Крім того, перерахування Міжнародному валютному фонду у червні склали 175,7 млн дол.

Наразі обсяг міжнародних резервів України є достатнім для виконання зобов'язань і поточних операцій Уряду та Національного банку України.

Нагадаємо, Національний банк України прогнозує зростання міжнародних резервів України до 18,2 млрд доларів до кінця 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.