НОВИНИ

На сьогодні Укртансгаз імпортує газ лише з однієї країни ЄС

Україна призупинила імпорт газу через Угорщину та скоротила – через Словаччину.

Україна призупинила імпорт природного газу через Угорщину з 1 липня. Про це свідчать дані оператора газотранспортної системи Угорщини FGSZ Ltd.

Також, згідно з даними оператора ГТС Словаччини компанії Eustream про заявку (nomination) на 1 липня, Україна скоротила імпорт газу через Словаччину на 34,6%, або на 7,2 млн куб. м / добу до 13,6 млн куб. м / добу в порівнянні з останніми числами червня.

Оператор ГТС України компанія «Укртрансгаз» підтвердила скорочення імпорту через Словаччину і призупинення імпорту з Угорщини.

«Станом на сьогоднішній ранок у центральний диспетчерський департамент» Укртрансгаз» надійшла заявка на імпорт 13,6 млн куб. м природного газу з території Словаччини. За іншими напрямками надходження блакитного палива для потреб українських споживачів не здійснюється», – повідомив керівник прес-служби «Укртрансгазу» Максим Белявський.

Як відомо, у травні Україна припинила імпорт газу через Польщу.

Нагадаємо, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вирішила припинити закупівлю газу у російського газового монополіста компанії «Газпром» з 1 липня до досягнення нових домовленостей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.