НОВИНИ

У Єревані поліція почала розбирати барикади

Протестувальники намагаються цьому перешкоджати.

У Єревані на проспекті Баграмяна поліція намагається розібрати барикади зі сміттєвих контейнерів. Про це повідомили ЗМІ.

За повідомленням, протестувальники намагаються цьому перешкоджати.

Як заявив полковник поліції Арсен Айвазян, на основі скарги приватної сміттєзбиральної компанії "Санітек" порушено кримінальну справу за ч.1 ст.185 КК Вірменії (умисні знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у значних розмірах).

"Ухвалено рішення про конфіскацію контейнерів. Закликаю вас не перешкоджати слідчим заходам", - заявив Айвазян.

Між силами поліції і демонстрантами на місці проведення акції протесту створена буферна зона, демонстранти з перших днів проведення акції відділилися від поліції сміттєвими контейнерами.

Як повідомлялося, 28 червня після 23.00 протестувальники в центрі Єревану чекали нічної атаки поліції, проте ніч минула спокійно.

Уранці 29 червня прем'єр міністр заяив, що акція перетворюється з економічної на полтичну.

Нагадаємо, уряд Вірменії погодився сплатити різницю тарифів на електроенергію, поки в компанії "Електромережі Вірменії" проходить аудит. Домовленість про проведення аудиту в компанії "Електричні мережі Вірменії" (дочірньої компанії ІНТЕР РАО ЄЕС) була досягнута напередодні на зустрічі президента Вірменії з міністром транспорту РФ Максимом Соколовим.

Водночас, протестанти вирішили продовжити свої акції.

Як відомо, з вимогою скасувати рішення про підвищення тарифу на електроенергію в ці дні в Єревані та інших містах країни проводять акції протесту.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.