НОВИНИ

Прем'єр Вірменії вважає, що акція протесту з економічної перетворюється на політичну

Ніч минула спокійно, влада закликала протестувальників не загострювати ситуацію.

Прем'єр-міністр Вірменії Овік Абрамян закликав демонстрантів, які протестують на проспекті Баграмяна в Єревані проти підвищення тарифів на електроенергію, утримуватися від антиконституційних дій. Про це повідомили ЗМІ.

«Підтверджуючи готовність влади вирішувати проблеми шляхом діалогу і спільної роботи, вкотре закликаю наших співгромадян, які продовжують акцію протесту на проспекті Баграмяна, утримуватися від антиконституційних дій і не загострювати ситуацію», - сказав він.

За його словами, на проспекті Баграмяна з'явилися сили, реальна мета яких не проблема підвищення тарифів на електроенергію.

"Вони вивели на перший план не соціальний чи економічний елементи, а незрозумілі і безперспективні політичні наміри", - сказав Абрамян.

Він додав, що акція в центрі Єревану "стає незрозумілою" після того, як, по-перше, протестувальникам обіцяно аудит нових тарифів на електрику та компенсацію різниці від підвищення, а по-друге, група, яка ініціювала протести, вже пішла з проспекту Баграмяна.

Як повідомлялося, 28 червня після 23.00 протестувальники в центрі Єревану чекали нічної атаки поліції, проте ніч минула спокійно.

Нагадаємо, уряд Вірменії погодився сплатити різницю тарифів на електроенергію, поки в компанії "Електромережі Вірменії" проходить аудит. Домовленість про проведення аудиту в компанії "Електричні мережі Вірменії" (дочірньої компанії ІНТЕР РАО ЄЕС) була досягнута напередодні на зустрічі президента Вірменії з міністром транспорту РФ Максимом Соколовим.

Водночас, протестанти вирішили продовжити свої акції.

Як відомо, з вимогою скасувати рішення про підвищення тарифу на електроенергію в ці дні в Єревані та інших містах країни проводять акції протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.