НОВИНИ

У Єревані поліція оточила учасників акції протесту

Правоохоронці стягнули спецтехніку до місця проведення мітингу.

Учасники акції проти подорожчання електроенергії, які залишилися на проспекті Баграмяна в Єревані, опинилися в оточенні сил правопорядку.

Поліцейські не пропускають нікого на просект Баграмяна, проте, за деякими даними, з боку площі Франції до мітингувальників приєднуються люди. Серед учасників акції - громадські діячі, депутати, представники шоу-бізнеса, які продовжують виконувати роль "живого щита" між демоснтрантами і мітингувальниками.

Тим часом, правоохоронці стягнули спецтехніку до місця проведення мітингу.

Також раніше повідомлялося, що начальник поліції Вірменії Володимир Гаспарян дав учасникам акції протесту годину на те, щоб вони розійшлися.

Нагадаємо, уряд Вірменії погодився сплатити різницю тарифів на електроенергію, поки в компанії "Електромережі Вірменії" проходить аудит. Домовленість про проведення аудиту в компанії "Електричні мережі Вірменії" (дочірньої компанії ІНТЕР РАО ЄЕС) була досягнута напередодні на зустрічі президента Вірменії з міністром транспорту РФ Максимом Соколовим.

Водночас, протестанти вирішили продовжити свої акції.

Як відомо, з вимогою скасувати рішення про підвищення тарифу на електроенергію в ці дні в Єревані та інших містах країни проводять акції протесту.

23 червня близько 05:30 за місцевим часом поліція за допомогою водометів розігнала демонстрантів. 25 людей звернулися до медиків після розгону акції протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.