НОВИНИ

У США суд легалізував одностатеві шлюби

Тепер дозволили одностатеві шлюби в тих 14 штатах США, де вони досі були заборонені.

Верховний суд США легалізував одностатеві шлюби у всіх американських штатах. Про це в п'ятницю, 26 червня, повідомляє Bloomberg Business. В історичній постанові Верховного суду США йдеться, що тепер одностатеві пари мають конституційне право на вступ у шлюб на всій території США. Як зазначає Bloomberg, це стало найбільшою трансформацією у правах людини в США за півстоліття.

"Жоден союз не є більш глибоким, ніж шлюб з його втіленням найвищих ідеалів любові, вірності, відданості, жертовності і сім'ї», — написав суддя Ентоні Кеннеді, який приєднався до чотирьох призначенців від демократів, які проголосували за легалізацію одностатевих шлюбів.

"Сьогодні великий крок у нашому марші в напрямку до рівності. Геї і лесбійки мають право одружуватися, як і будь-хто інший. #КоханняПеремагає", — написав у Twitter президент США Барак Обама.

До складу Верховного суду США входять дев'ять суддів, четверо з яких виступили проти легалізації одностатевих шлюбів і опинилися в меншості. Тепер дозволили одностатеві шлюби в тих 14 штатах США, де вони досі були заборонені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.