НОВИНИ

Укргазвидобування на 44 млн грн закупилося у компанії зі статутним капіталом 100 грн

Компанія-переможець тендеру з Полтавщини досі не перемагала на торгах з постачання державних компаній.

19-22 червня за результатами проведених тендерів філія Управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобування» уклала угоди про закіпівлю з ТОВ «Промфінанс Груп» на загальну суму 43,9 млн грн. Про це йдеться у «Віснику держзакупівель».

Закупівлі стосуються постачання хімічної продукції.

Зокрема, замовлено 803 тонни антифризу на суму 28,9 млн грн (ефір метил-трет-бутиловий по 36 тис. грн/т), а також 600 тонн компоненту моторного палива альтернативного марки «Б» по 25 тис. грн/т. Усі товари мають доставити у Харківську область.

Промфінанс Груп заснували у листопаді минулого року. Першим власником стало ТОВ «Бізнес Пропозиції» Катерини й Володимира Пальчиків (з Остера Чернігівської області). Наразі ж фірма переписана на Вікторію Донських з Кременчука Полтавської області. На початку 2013 р. вона упродовж кількох місяців очолювала дніпропетровську страхову фірму Укрінтерполіс.

Промфінанс Груп має 100 грн статутного капіталу, тендерів раніше не вигравала.

Єдиним конкурентом фірми на обох виграних тендерах стало полтавське ТОВ «Індустріальні системи автоматизації» Миколи Звягольського, основним видом діяльності котрого є торгівля комп’ютерним обладнанням.

Пропозиція Промфінанс Груп не була найдешевшою на торгах по антифризу: подавався ще третій учасник, ТОВ «Меледа», яке пропонувало антифриз на 80 тис. грн дешевше, однак пропозицію відхилили за неповний пакет та незавірені належним чином документи.

Ці тендери завершили за кілька днів до офіційного призначення головою Укргазвидобування Олега Прохоренка, замість звільненого Сергія Костюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.