НОВИНИ

Геращенко опублікував листування скандального судді Чернушенка

За словами нардепа, в цих смс Чернушенко отримував прохання та доручення щодо вирішення справ у суді.

Народний депутат, радник глави МВС Антон Геращенко опублікував тексти смс-повідомлень, які отримував голова Київського апеляційного суду Антон Чернушенко із вказівками про необхідний результаті тієї чи іншої справи. Тексти повідомлень Геращенко розмістив на своїй сторінці в Facebook.

Антон Чернушенко: работа под заказ. Вчера Генеральная прокуратура передала в Верховную Раду представление на снятие н...

Posted by Anton Gerashchenko on Thursday, June 25, 2015

За словами нардепа, ці смс Чернушенко отримував в період з квітня по листопад 2014 року, якими один із наближених до нього товаришів передавав прохання/доручення про те, як треба вирішувати ті чи інші питання в Київському апеляційному суді".

"Навіть одна така вказівка судді і тим більше намір судді виконати його - вже кримінальний злочин як з боку судді, так і з боку тих, хто давав йому такі доручення. Адже за кожним з них грубе порушення закону або покривання злочинців", - написав Геращенко.

Як відомо, прокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України та постановлення завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.

Нагадаємо, Генпрокурор Віктор Шокін та в.о. голови СБУ Василь Грицак повідомили, що в Чернушенка вилучено $6,5 тис., приблизно 30 тисяч гривень, ключі від 5 машин, зареєстрованих на його родичів, картки на пальне (14 тонн).

Шокін наголосив, що голова Апеляційного суду відмовляється давати свідчення щодо походження вилучених у нього коштів та цінностей.

Тим часом, сам Чернушенко запевняє, що всі вилучені в нього кошти та речі належать йому по праву і жодного відношення до корупції не мають.

24 червня ГПУ повідомила Чернушенку про підозру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.