НОВИНИ

Велика Британія подвоїть витрати на військові навчання ЗСУ

Лондон планує підвищити видатки для Києва до $9,4 млн.

Великобританія має намір активізувати програму підготовки для Збройних сил України, для цього країна подвоїть витрати на військові навчання до 9,4 млн дол. Про це повідомив міністр оборони Великобританії Майкл Феллон, передає Reuters.

Феллон заявив, що Великобританія оголосить на засіданні комісії Україна-НАТО про плани з подвоєння витрат на навчання до близько шести млн фунтів (9,4 млн дол.).

«Ми подвоюємо нашу підготовку українських сил. Ми вже навчили близько 650. До осені поточного року ми навчимо близько 1000», – сказав він репортерам.

«Ми вже надавали навчання бойової медицини, стрілецьким навичкам, логістики, тактичної розвідки», – сказав міністр.

Крім того, в програму увійдуть навчання медичної евакуації, роботи в зимових умовах і розвідувальним навичкам.

Феллон додав, що Великобританія тепер має 75 тренерів, які працюють на шести ділянках у Західній Україні, і ця кількість буде збільшена відповідно до розширеної програми.

Міністр також зазначив, що ці навчання не є провокацією або приводом для ескалації.

«Вони допомагають рятувати життя», – сказав Феллон.

Нагадаємо, у четвер, 25 червня, відбудеться засідання комісії Україна-НАТО, де від української сторони головує міністр оборони України Степан олторак.

Зазначимо, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що Сполучені Штати Америки розміщують важке озброєння в країнах Східної Європи для проведення військових навчань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.