НОВИНИ

Віргінська Vanco Prykerchenska і Кабмін призупинили процес у Стокгольмському арбітражі для переговорів про мирову угоду

Компанія Vanco Prykerchenska (Британські Віргінські острови) і Кабінет Міністрів призупинили строком на 3 місяці арбітражний процес в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма

Компанія Vanco Prykerchenska (Британські Віргінські острови) і Кабінет Міністрів призупинили строком на 3 місяці арбітражний процес в Арбітражному інституті Торговельної палати Стокгольма (Швеція) і почали переговори, метою яких є мирне врегулювання суперечки навколо розірвання угоди про розділ продукції (УРП) у Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Про це сказано в повідомленні компанії.

«Наша позиція полягає в тому, щоб частиною можливої мирової угоди стали гарантії, які б протягом усього періоду реалізації проекту з розроблення Прикерченської ділянки континентального шельфу Чорного моря убезпечили нашу компанію від того втручання та блокування діяльності», - цитується в повідомленні Джим Баун, президент Vanco Prykerchenska.

Компанія вважає, що зараз є всі шанси розв'язати спірні питання та підписати мирову угоду.

«Упевнений, що за наявного конструктивного підходу нинішнього уряду ми зможемо досить швидко дійти згоди і у такий спосіб Україна зможе просунутися на шляху до власної енергетичної незалежності», - сказав Баун.

На його думку, мирне врегулювання ситуації стане потужним позитивним сигналом для міжнародних нафтовидобувних компаній, іноземних інвесторів.

Як повідомляло агентство, 19 жовтня 2007 року між Кабміном і компанією Vanco International (Бермудські острови) було підписано угоду про розділ продукції у Прикерченській ділянці шельфу Чорного моря.

Vanco International передала усі права та зобов'язання з УРП Vanco Prykerchenska (Віргінські острови).

Це стало основною причиною розірвання з боку Кабміну угоди та початку міжнародного розгляду, позивачем у якому виступила Vanco Prykerchenska.

Vanco International є 100%-ою дочірньою компанією Vanco Energy Company (США).

Vanco Energy володіє тільки 25% Vanco Prykerchenska, іншими власниками виступають: корпорація ДТЕК (Донецьк), інвестиційна компанія Integrum Technologies Ltd (Австрія), а також компанія Shadowlight Investments Ltd російського бізнесмена Євгена Новицького на паритетних засадах.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги