НОВИНИ

У Гюмрі розігнали демонстрантів, що підтримали акцію протесту в Єревані

Під час розгону були затримані не менше 12 активістів.

Поліція Вірменії розігнала в Гюмрі акцію протесту проти підвищення тарифів на електроенергію, організовану на підтримку аналогічної демонстрації в Єревані. Про це повідомило Gala TV.

За повідомленням, поліцейські розігнали акцію протесту у вівторок вранці із застосуванням спецзасобів, зокрема водометів. Під час розгону були затримані не менше 12 активістів.

Поліцейські мотивували затримання тим, що учасники акції припаркували автомобілі в непередбаченому для цього місці, що перешкоджало руху транспорту. В даний час жителі Гюмрі збираються біля відділення поліції з вимогою звільнити учасників мирної акції.

За даними ЗМІ, поліцейські під час розгону акції побили і затримали журналіста Gala TV Пайлака Фархадяна, який висвітлював акцію протесту в Єревані.

Як повідомляється, мирна акція протесту проти підвищення тарифів на електроенергію почалася в Гюмрі напередодні ввечері.

Нагадаємо, аналогічна акція протесту відбувається в Єревані з 19 червня. Уранці 23 червня поліція розігнала мітинг водометами та затримала понад 230 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.