НОВИНИ

Президент зробив кілька призначень у верхівці СБУ

В той же час він звільнив із посади начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Президент ухвалив кілька важливих кадрових рішень в Службі безпеки України. Відповідні укази оприлюднені на сайті глави держави.

Своїми указами президент призначив: Олега Фролова та Віталія Малікова заступниками Голови Служби Безпеки України. Також Григорія Остафійчука Порошенко призначив начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України.

В той же час президент звільнив з посади начальника Управління Служби безпеки України в Рівненській області Валерія Мечкала.

Як повідомлялося, 19 червня Порошенко звільнив чотирьох керівників голови СБУ., зокрема першого заступника голови СБУ Юрія Артюхова, заступників голови СБУ Віталія Циганка і Віктора Ягуна та начальника головного слідчого управління СБУ Василя Вовка.

Для довідки:

Фролов Олег Володимирович – генерал-майор (02.2010); СБУ, начальник Департаменту оперативно-тех. заходів (з 07.2014).

Освіта: Київське вище військове авіаційно-інженерне училище (1993), інженер-математик; Національна академія СБУ (2001), юрист.

З 1993 по 2006 роки працював у органах державної безпеки. 01.2007-04.10 – заступником голови в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, 01.-04.2011 – 1-й заступник Голови, Держ. служба України з питань захисту персональних даних.

Маліков Віталій Володимирович

Освіта – корабельний факультет Чорноморського вищого військово-морського училища ім.. П.С. Нахімова.

Досвід роботи – капітан-лейтенант на Ленінградській військово-морській базі, після розпаду СРСР став дільничим інспектором у Севастополі. Після 12 років служби в Криму, Сумській області, Кіровоградській області та знову Сімферополі полковник Маліков отримав посаду начальника УМВС Севастополя.

За час служби в МВС отримав юридичну освіту.

Звільнився з органів МВС у 2005 році. Працював заступником директора Кримської республіканської дирекції Райффайзенбанк-Аваль, у 2010 році був обраний депутатом Севастопольської міськради.