НОВИНИ

Мітинг у Єревані розігнали водометами

За попередніми даними, в результаті сутичок є травмовані, повідомляється про кількох затриманих, яких поліція відвезла у відділки.

Уранці 23 червня вірменські поліцейські застосували силу і водомети для розгону демонстрантів на проспекті Баграмяна, в центрі Єревана. Про це повідомили ЗМІ.

За повідомленням, поліція після кількох «знаків попередження» почала силою розганяти мітингувальників, які вночі зайняли вулицю у вірменській столиці, що веде до президентського палацу.

За попередніми даними, в результаті сутичок є травмовані, повідомляється про кількох затриманих, яких поліція відвезла у відділки.

Станом на вечір 22 червня йшлося про щонайменше 5 тисяч людей, які вийшли на демонстрацію у столиці Вірменії Єревані проти підвищення цін на електроенергію на 16 відсотків вже з 1 серпня.

Згодом заступник начальника поліції Єревану приєднався до мітингувальників.

Президент країни Серж Сарґсян заявляв про готовність зустрітися з протестувальниками, але лише з невеликою групою. Коли колона активістів рушила до президентського палацу, дорогу їй перекрив кордон поліції. Тому люди вирішили просто сісти посеред вулиці неподалік і залишитися там на ніч. 

Активісти стверджували, що акції проти підвищення цін на електроенергію проходили напередодні і в інших регіонах Вірменії.

Вірменська енергетична компанія раніше оголосила про підвищення тарифів на електроенергію і зазначила, що цей крок неминучий через стрімке падіння валюти Вірменії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.