НОВИНИ

Українська школярка здобула перемогу у міжнародному конкурсі дитячого малюнку ЄС

Європейський Союз оприлюднив результати щорічного міжнародного конкурсу дитячих малюнків на тему рівності між жінками та чоловіками

Європейський Союз оприлюднив результати щорічного міжнародного конкурсу дитячих малюнків на тему рівності між жінками та чоловіками (початок конкурсу оголошено 8 березня 2010 року). Українська школярка з міста Каховки, 9-річна Ольга Чумаченко, стала однією з 14 переможців конкурсу, повідомили Тижню в прес-службі Міністерства освіти і науки України.

Усього майже 50 тисяч  дітей з 61 держави надіслали свої малюнки для участі у конкурсі на тему «Жили-були дівчинка і хлопчик, і вони хотіли разом зробити світ краще ...». Участь у конкурсі взяли більш ніж 2,5 тисячі українських школярів.

В Україні конкурс проводили Міністерство освіти і науки спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Журі конкурсу відібрало 10 малюнків від нашої держави. Роботи учасників оцінювались за такими критеріями, як майстерність, творчий підхід, оригінальність стилю та відображення теми конкурсу.

У фіналі 14 переможців з різних країн визначило журі конкурсу, до складу якого увійшли учні Європейської школи у Брюсселі. Кожен переможець отримає винагороду у розмірі 1 тис. євро для придбання книг, комп'ютерів та інших навчальних матеріалів.

Малюнки переможців також демонструватимуться на виставці 9 листопада 2010 року у Музеї дітей в Брюсселі.

Конкурс проводиться з 2007 року з метою підвищення обізнаності серед дітей та дорослих щодо питань рівності між жінками та чоловіками. Щороку серед переможців конкурсу є українські школярі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги