НОВИНИ

Українець отримав у Німеччині нагороду за фільм по вихід із Іловайська

Іван Любиш-Кірдей із колегами у серпні минулого року ледве вирвалися з Іловайського котла.

Іван Любиш-Кірдей отримав нагороду Deutscher Kamerapreis у номінації “кризовий репортаж” за роботу над стрічкою «Кривава війна в Україні – Втеча з Іловайська» (The Murderous War In Ukraine – Escape From Ilovajsk). Про це повідомив Літакцент із посиланням на німецькі ЗМІ.

За повідомленням, над стрічкою працювали українські та іноземні журналісти.

Фільм зняли українські журналісти Георгій Тихий, Івано Любиш-Кірдей та фотокореспондент Максим Левін під час їхнього перебування під Іловайськом наприкінці серпня минулого року. Також над стрічкою працювали іноземні медійники Удо Лілішкіс (Udo Lielischkies) та Саймон Квок (Simon Quack).

Як відомо, 29 серпня 2014 року Георгій Тихий та Іван Любиш-Кірдей з колегами з інших ЗМІ (Максимом Левіним з Lb.ua та Маркіяном Лисейком з «Укрінформу») ледве вирвалися з оточення під Іловайськом (Донецька область).

Для ARD Георгій Тихий та Іван Любиш-Кірдей робили сюжети, репортажі і прямі включення, а також підготували 15-хвилинний документальний фільм про котел для програми Weltspiegel Extra.

Нагадаємо, стрічку про Іловайський котел «Кривава війна в Україні – Втеча з Іловайська» було також номіновано на 55-му Телевізійному фестивалі в Монте-Карло (Festival de télévision de Monte-Carlo).

Як повідомлялося, фільм про кримських татар отримав бронзу в Х'юстоні.

Також зазначимо, український фільм про Євромайдан показали на кінофестивалі в Амстердамі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.