НОВИНИ

Міністр екології просить ГПУ перевірити заяви про його польоти

У зверненні Шевченко зазначив, що останнім часом щодо нього лунають звинувачення з боку нардепів Олега Ляшка та Андрія Помазанова.

Міністр екології Ігор Шевченко просить Генеральну прокуратуру перевірити заяви народного депутата Олега Ляшка щодо того, що він літав із Ніцци до Києва на літаку народного депутата, газовидобувного олігарха Олександра Онищенка. Про це він повідомив у Facebook, оприлюднивши копію відповідного звернення до генерального прокурора Віктора Шокіна.

У зверненні Шевченко зазначив, що останнім часом щодо нього лунають звинувачення з боку нардепів Олега Ляшка та Андрія Помазанова.

"З вертаюся до вас із проханням провести термінову перевірку відомостей, які розповсюджуються ними, та надати ситуації належну правову оцінку", - написав Шевченко.

ВИКЛИКАЮ ВОГОНЬ НА СЕБЕ!!!Звернувся до Генерального Прокурора України з проханням терміново перевірити звинувачення, я...

Posted by Ігор Шевченко on 22 червня 2015 р.

Нагадаємо, нардеп Олег Ляшко звинуватив Шевченка у тому, що під час пожежі нафтобази у Василькові урядовець відпочивав у Ніцці, звідки повернувся приватним літаком депутата, екс-регіонала Олександра Онищенка.

Згодом уряд ухвалив рішення провести перевірку фактів щодо наявності корупції у діях міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.