НОВИНИ

«Вишеградська четвірка» ініціює поглиблення військової співпраці з Україною

Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина висловили Україні повну підтримку.

Країни «Вишеградської четвірки» (Польща, Чехія, Угорщина та Словаччина) мають намір поглиблювати військову співпрацю з Україною. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил України.

У Словацькій Республіці 18-19 червня відбувалось засідання начальників генеральних штабів країн  «Вишеградської четвірки» у форматі «В4 + Україна», в якому взяли участь делегації від збройних сил Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини на чолі з начальниками генеральних штабів цих держав.

На засіданні був присутній начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Віктор Муженко.

«Голови усіх делегацій країн-учасників висловили повну підтримку нашій країні та підтвердили наміри щодо поглиблення військового співробітництва з Україною»,  – йдеться в повідомленні.

Під час засідання учасники підбили підсумки військового співробітництва країн «Вишеградської групи» та України за минулий рік та визначили пріоритетні напрямки співпраці на поточний.

Також повідомляється, що під час засідання відбулася передача повноважень у головуванні від Словаччини до Чехії.

Нагадаємо, у квітні країни Вишеградської четвірки, міністри закордонних справ якої взяли участь у засіданні представників семи східноєвропейських країн у Будапешті, підтримали ідею надання Україні масивної фінансової допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.