НОВИНИ

МВФ вітає рішення Ради та уряду щодо економічних реформ

Про це йдеться в заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард.

Ключовий кредитор України - Міжнародний валютний фонд вітає ухвалення українським парламентом законопроектів, розроблених у рамках реалізації програми реформ, схваленої Фондом, а також вважає правильним рішення уряду продовжити переговори з приватними кредиторами щодо реструктуризації частини держборгу.  Про це йдеться в заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард. 

«Я вітаю прогрес, досягнутий вчора українським парламентом у частині прийняття законодавства про посилення незалежності Національного банку і продовження глибоких структурних реформ в економіці, що дасть змогу відновити економічне зростання, - йдеться в заяві Лагард. - Я також вітаю рішення уряду досягти угоди з кредиторами. Це важливо, особливо для того, щоб Фонд продовжив фінансування України навіть у тому разі, якщо переговори не будуть завершені у визначений термін».

Як відомо, у березні МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування загальним обсягом $17,5 млрд строком на 4 роки. Нова програма дозволить відкрити доступ до міжнародного фінансування близько $40 млрд у найближчі 4 роки.

Перший транш за новою програмою в обсязі $5 млрд Україна отримала 13 березня. 

Нагадаємо, впродовж року МВФ планує виділити Україні $10 млрд.

Читайте також: Куди підуть гроші МВФ?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.