НОВИНИ

Фракцію БПП залишить ще один нардеп

Дмитро Добродомов йде на місцеві вибори з власною політсилою.

Народний депутат Дмитро Добродомов прийняв рішення про вихід з фракції «Блоку Петра Порошенка», однак надалі залишатиметься в коаліції. Про це він повідомив журналістам сьогодні у кулуарах Верховної Ради.

«Вважаю некоректним далі залишатися в фракції «Блок Петра Порошенка» , оскільки йду на місцеві вибори з власною політичною силою, яка називається громадський рух «Народний контроль». Це політична партія, яка заснована на регіональному будівництві, місцевих лідерах, на основі активного громадянського суспільства, волонтерах», –  заявив Добродомов.

«Мій підпис стоїть під коаліційною угодою, але на данний час я не підтримую хід її виконання. За моїм аналізом, десь близько 20% всього від обіцяного ми виконали і це дуже погано. В нас не проводиться кадрова політика, реальна боротьба з корупцією, абсолютно не влаштовують багато позицій, які є на сьогоднішній день», – зазначив нардеп.

Як повідомлялося, 7 квітня з лав фракції "Блоку Петра Порошенка" вийшли народні депутати Валентин Дідич і Олександр Дубінін, того ж дня фракцію БПП залишили Андрій Денисенко та Віталій Купрій.