НОВИНИ

Путін пообіцяв націлити "ударні сили і засоби" на території, що загрожують Росії

Президент РФ переконаний, що НАТО "йде" до кордонів Росії, а не навпаки.

Росія націлить свої ударні сили і засоби на території, що несуть їй загрозу. Про це заявив президент Росії Владімір Путін на прес-конференції після зустрічі з президентом Фінляндії.

"Якщо хтось загрожує нашій безпеці, ми повинні будемо націлити наші ударні сили і засоби на ті території, від яких виходить загроза", - підкреслив він.

Путін переконаний, що НАТО "йде" до кордонів Росії, а не навпаки.

"Ми всі будемо аналізувати, уважно стежити за цим, але поки я нічого не бачу такого, що могло б змусити нас сильно хвилюватися. Це все швидше політичні знаки ставлення до Росії", - зазначив Путін.

За його словами, занепокоєння Москви викликають такі стратегічні речі, як розгортання системи ПРО.

"Щойно виникає загроза з боку суміжної держави, Росія повинна реагувати", - вказав президент. Він пояснив, що Москва буде вибудовувати політику таким чином, щоб нейтралізувати погрози на свою адресу.

Нагадаємо, президент РФ розповів про збільшення кількості міжконтинентальних балістичних ракет в арсеналі російської армії.

За даними Стокгольмського міжнародного інституту дослідження миру (SIPRI), конфлікт в Україні може стати каталізатором для збільшення військових витрат в Європі та РФ.

За даними SIPRI, з усієї кількості ядерної зброї у світі 7260 боєголовок належать США, 7500 – Росії. Далі у списку йдуть Велика Британія (215), Франція (300) та Китай (260).

Читайте також: Нерішучість західних лідерів лише підбадьорює Путіна – американський експерт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.