НОВИНИ

У Гюмрі затримали підозрюваного у вбивстві російського військового

Ім'я затриманого поки що не повідомляють.

У зв'язку з убивством військовослужбовця 102-ї російської бази в Гюмрі Івана Новикова є один затриманий. Про це в бесіді з журналістами повідомив заступник начальника бази по роботі з особовим складом Олексій Полюзович.

За його словами, затримано службовця за контрактом на базі.

«З ним працюють слідчі, він дає свідчення. Ім'я повідомити не можу», - зазначив Олексій Полюхович, відмовившись давати коментарі з приводу того, що сталося.

За деякими даними, вбивству передувала суперечка за участю як мінімум 3 осіб. За фактом вбивства порушено кримінальну справу за ч. 1 статті 104 КК.

Як повідомлялося, російський військовослужбовець знайдений мертвим у вірменському місті Гюмрі, недалеко від пам'ятника "Мати Вірменія".

Як розповіла прес-секретар СК Вірменії Сона Трузян, вбитого російського військовослужбовця звали Іван Новіков. "На тілі загиблого виявлено колото-різані рани", - сказала вона.

Нагадаємо, 12 січня в місті Гюмрі на півночі Вірменії були вбиті шестеро осіб - члени однієї родини, у тому числі дворічна дитина. Вижив шестимісячний хлопчик, який із ножовим пораненням у важкому стані був госпіталізований, але пізніше також загинув.

Військовослужбовець розквартированої в Гюмрі російської військової бази Валєрій Пєрмяков незабаром після цього був затриманий.14 січня його звинуватили за статтями Кримінальних кодексів Вірменії та Росії.

Також нагадаємо, що ввечері 15 січня в Гюмрі відбулися акції протесту з вимогою передати вірменському правосуддю обвинуваченого в масовому вбивстві Пєрмякова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.