НОВИНИ

Наливайченко звільнив усіх керівників підрозділів у боротьбі з корупцією СБУ

Про це йдеться в листах голови СБУ до керівників профільних комітетів Верховної Ради та народних депутатів України.

Глава Служби безпеки Валентин Наливайченко звільнив своїми наказами керівників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ. Про це в Facebook повідомляє радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"Валентин Наливайченко щойно звільнив своїми наказами керівників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби Безпеки України. Про це йдеться в листах голови СБУ до керівників профільних комітетів Верховної Ради та народних депутатів України. Двері СБУ для антикорупційної перевірки відкрито", - йдеться у повідомленні.

Також Лубківський оприлюднив листи Наливайченка до керівників профільних комітетів Верховної Ради та народних депутатів України.

Водночас начальник Головного слідчого управління відомства Василь Вовк уточнив, що керівники підрозділів по боротьбі з корупцією в областях залишаються працювати в Службі безпеки України.

"Наказами голови СБУ керівники підрозділу "К" у всіх обласних управліннях відсторонені від посад. Вони не звільнені, вони не підозрювані, а відсторонені", - сказав він.

За словами Вовка, голова СБУ пішов на такий крок "для перезавантаження".

"Навал корупційного дихання, яке піднімає громадськість, дає право голові СБУ десь робити перезагрузку", - пояснив начальник Головного слідчого управління.

Він додав, що на вакантні посади буде оголошено конкурс серед працівників відомства.

 

Шановні друзі,Валентин Наливайченко щойно звільнив своїми наказами керівників Головного управління по боротьбі з коруп...

Posted by Markian Lubkivskyi on 12 червня 2015 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.