НОВИНИ

Компанія "БРСМ-Нафта" виготовляла фальсифіковані нафтопродукти - МВС

Об’єкти не вводилися в експлуатацію належним чином, що може свідчити про незаконне виготовлення та зберігання протягом тривалого часу фальсифікованих підакцизних нафтопродуктів, в тому числі - бензину.

Комплекс споруд для зберігання, перевантаження, відпуску нафти і нафтопродуктів, що належить компанії "БРСМ-нафта", було побудовано без оформлення дозвільних документів. Такі перші результати досудового слідства в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом порушення правил безпеки на об'єктах зберігання нафтопродуктів, які спричинили тяжкі наслідки та загибель людей, повідомляє прес-служба МВС.

Згідно з повідомленням, об’єкти не вводилися в експлуатацію належним чином, що може свідчити про незаконне виготовлення та зберігання протягом тривалого часу фальсифікованих підакцизних нафтопродуктів, в тому числі - бензину.

Слідство проводиться ГСУ МВС України за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 273 КК України "Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах". Дана стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк від двох до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідальними за порушення правил безпеки є особи, на яких покладено обов'язок дотримання цих правил.

Наразі час слідством проводяться першочергові (у тому числі розшукові) заходи щодо встановлення всіх обставин скоєння злочину та причетних осіб.

Нагадаємо, у Київській області на території нафтобази ввечері 8 червня виникла пожежа. Власники нафтобази (компанія БРСМ-нафта) вважають, що причиною пожежі є теракт.

МВС відкрило кримінальне провадження за фактом пожежі.

Згодом стало відомо, що унаслідок пожежі загинули четверо осіб.

Читайте також: Вогонь у Києві та області: чорнобильські ліси, займання на ринках та «найбільша пожежа з 60-х»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.