НОВИНИ

Саша Боровик став радником Саакашвілі

Також у команді нового голови Одещини працюватиме активістка Євромайдану Юлія Марушевська.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі представив на прес-конференції двох членів своєї команди, з якими приступає до реформування адміністративної, економічної та інших сфер життя Одещини. Про це повідомили ЗМІ.

Це колишній позаштатний радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Олександр Боровик, а також активістка Євромайдану Юлія Марушевська, які почали працювати радниками голови ОДА.

"Поки що їх призначення не формалізовані. Але невдовзі це буде зроблено, так само будуть призначені заступники голови облдержадміністрації з числа осіб, що пройдуть прозорий відбір - з кращих претендентів. Відберемо якусь кількість анкет в ході конкурсу, а потім буде загальний тест. Що стосується нинішнього апарату ОДА у складі 800 чоловік, то він штучно роздутий. Але огульно ми людей виганяти не будемо", - зазначив Саакашвілі.

Головними критеріями відбору голова ОДА назвав "вищу освіту і порядність". Заявки будуть прийматися в електронному вигляді: потенційним претендентам необхідно буде показати власне бачення розвитку Одеської області та України в цілому.

Як відомо, 14 травня Саша Боровик заявив, що покидає Кабмін через конфлікт із прем'єром Арсенієм Яценюком.

Зазначимо, Саакашвілі очолив громадську раду управління держпідприємствами України.

Крім того, Начальником одеської міліції став грузинський генерал поліції Георгій Лорткіпанідзе.

Читайте також: Іноземці в уряді: відставки в Мінекономіки та сенатор у Раді реформ