НОВИНИ

Саакашвілі пообіцяв посилити кордон із Придністров'ям

За його словами, необхідно зупинити рух контрабанди, зброї і нарукотиків із цієї території та підвищити внутрішню безпеку.

Україна має намір посилити кордон з невизнаною Придністровською молдовською республікою. Про це повідомив голова Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі на прес-конференції в Одесі 9 червня.

"Я думаю, найближчим часом Україна буде встановлювати законні правила на всій цій лінії зіткнення. Це дуже важливо. Це свавілля повинно закінчитися. З цієї території йде контрабанда, йдуть наркотики, йде зброя, йде дестабілізація і нічого хорошого. Тому це просто питання внутрішньої безпеки і наших економічних інтересів", - сказав Саакашвілі.

Він додав, що на ці роботи будуть направлятися додаткові кошти.

"Україна, як ви знаєте, вийшла з угоди щодо ротації збройних сил Росії в Придністров'ї... Ми всіляко будемо зміцнювати безпеку. Природно, ніхто не хоче нікого провокувати...", - додав пізніше глава обладміністрації.

Як повідомлялося, раніше, начальником одеської міліції став Георгій Лорткіпанідзе.

Читайте також: Соцмережі про призначення Саакашвілі: очікування Батумі в Одесі, конфлікт Порошенка з Коломойським та неспокійний сон Ківалова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.