НОВИНИ

Начальником одеської міліції став Лорткіпанідзе

Саакашвілі сказав, що цей генерал поліції буде його єдиним "експортом із Грузії".

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі підтвердив призначення начальником Головного управління МВС в Одеській області Георгія Лорткіпанідзе. Про це Міхеїл Саакашвілі заявив під час своєї першої прес-конференції 9 червня.

Він зазначив, що цей генерал поліції буде його єдиним "експортом із Грузії". Голова ОДА додав, що це призначення погоджено з міністром МВС Арсеном Аваковим, і президент Петро Порошенко поставився до його прохання з розумінням.

Міхеїл Саакашвілі сказав, що під час його президентства Грузія була найбезпечнішою країною в Європі. "Зараз міліції в регіоні дуже погано", - сказав Саакашвілі. Він додав, що Лорткіпанідзе кристально чесна людина. "До кінця літа в Одеському регіоні міліція працюватиме зовсім інакше", - заявив Саакашвілі.

Він також зазначив, що процес запровадження нової поліції, зокрема патрульної поліції в Одеському регіоні, буде значно прискорено. За його словами, це необхідно у зв'язку з початком курортного сезону.

Як повідомлялося, Георгій Лорткіпанідзе в Грузії обіймав посади заступника міністра внутрішніх справ, був керівником Департаменту з виконання покарань.

Нагадаємо, начальника міліції Києва звільнили за законом про люстрацію.