НОВИНИ

Мати загиблого військового РФ оприлюднила довідку, яка свідчить про його смерть за кордоном

Солдат загинув у серпні 2014 року, скоріше за все, на території Донбасу.

Мати померлого у черпні 2014 року російського військового Сєргєя Андріянова показала документи про загибель сина за кордоном. Про це йдеться в репортажі Vice News.

Мати російського солдата розповіла, що їй пропонували $1600 за те, щоб вона не розповідала про загибель сина і забула про його існування.

У документах, які показала жінка, йдеться, що Андріянов загинув у «місці тимчасової дислокації підрозділу армії». У довідці про смерть сказано, що Андріянов виконував спеціальне завдання і загинув, підірвавшись на міні. У довідці про доставку тіла написано: «Тільки для перевезення через кордон».

Отже, журналісти Vice News дійшли висновку, що Андріянов загинув не у Росії.

«Ми дзвонили в частину сина, офіцер сказав: «Що ви хочете? Я можу дати вам 100 тис. руб. Вистачить вам на горілку і пом'янути». Як ніби ми тільки й робимо, що п'ємо і більше нам нічого не треба», – додала мати вбитого солдата.

Жінка також розповіла, що товариші по службі Андріянова відмовилися розповідати, за яких обставин загинув Сєргєй, пославшись на державну таємницю.

Як повідомлялося, Владімір Путін засекретив інформацію про загиблих у мирний час військових.

Нагадаємо, за інформацією з доповіді загиблого російського опозиціонера Боріса Нємцова, йому вдалося знайти підтвердження загибелі 220 російських солдатів на Донбасі від серпня 2014 року. 150 з них загинули під час атаки на Іловайськ, а 70 під час битви за Дебальцеве.

Читайте також: Полонені на Донбасі військові РФ: костромські десантники, нижньогородські танкісти та спецназівці з Тольятті.

Читайте також: ГРУшник Єрофєєв: українські військові повертаються як герої, а у нас "цікаво виходить".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.