НОВИНИ

Греція звинувачує кредиторів у затягуванні підписання угоди по реструктуризації боргу

За словами прем'єр-міністра, "рішення перебуває в руках європейських лідерів".

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас вважає, що перемовини зайшли у «глухий кут» через бездіяльність та байдужість кредиторів. Про це повідомляє EUobserver.

За словами прем'ра, уряд не може зробити ще більше, аби задовольнити вимоги кредиторів.

"Після серйозних поступок, зроблених урядом Греції, рішення зараз перебуває в руках європейських лідерів", - зазначає урядовець у французькому виданні Le Monde.

Натомість, як заявив в інтерв’ю для видання Real News Daily грецький міністр економіки Георгій Статакіс: "Минулого року країна впоралась зі своїми борговими зобов’язаннями за допомогою внутрішніх ресурсів. І ми будемо робити теж саме цього разу».

Як заявляє Ципрас, Греція є жертвою «конфлікту між двома діаметрально протилежними стратегіями стосовно майбутнього об'єднання Європи, перша з яких спрямована на поглиблення європейського об'єднання в контексті рівності і солідарності між її народами та громадянами, а друга шукає шляхи розпаду єврозони, а отже, і ЄС».

Повідомляється, що після появи статті Le Monde, прем'єр-міністр провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом  Франції Франсуа Олландом.

Нагадаємо, з серпня 2014 року Греція не отримувала жодних фінансових вливань. На початку квітня вона запропонувала новий пакет реформ в надії отримати фінансову підтримку ЄС.

Читайте також: Шантажуючи лідерів ЄС, Греція марнує шанс уникнути колапсу - The Economist

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.