НОВИНИ

У Росії створять війська швидкого реагування

Їх основу складуть Повітряно-десантні війська.

Росія планує створити війська швидкого реагування на основі Повітряно-десантних військ. Про це 30 травня заявив командувач ПДВ Володимир Шаманов.

"У Росії планується створення військ швидкого реагування, основу яких складуть Повітряно-десантні війська, здатні діяти як самостійне угруповання, так і у складі угруповання Сухопутних військ", - сказав Шаманов.

За його словами, створення військ швидкого реагування пов'язано з тим, що в даний час бойові дії не будуть зав'язані на фронти з залученням великої кількості військ.

"У цьому зв'язку ми плануємо склади наших дивізій (які в даний час складаються з двох полків) збільшити до трьох полків у складі кожної повітряно-десантної та десантно-штурмових дивізій", - сказав Шаманов.

Командувач ПДВ також зазначив, що в даний час перші роти батальйонів дивізій ПДВ стали розвідувальними.

"Це дозволяє нам на більш ранніх стадіях виявляти супротивника за допомогою розвідпідрозділів, а також безпілотників і наносити попереджувальні удари по противнику", - заявив Шаманов.

Він підкреслив, що різноманітне використання ВДВ вже реалізується на практиці.

"Саме з цією метою 45-й окремий розвідполк був перетворений в окрему бригаду спеціального призначення", - заявив командувач ВДВ.

Зазначимо, у Росії планують створити армію безпілотників.

Як відомо, 28 травня Владімір Путін підписав указ про засекречення інформації стосовно загиблих у мирний час військових Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.