НОВИНИ

Президент Європейського інвестиційного банку: Модернізувати Україну можна буде за 10 років

«Якщо вашим співгромадянам із нашою скромною допомогою вдасться створити в ній історію економічного успіху, це буде помітно у світовому масштабі», – зауважує Гойєр.

Спільними зусиллями Україну можна модернізувати за десять років. Про це в інтерв’ю «Українському тижню» повідомив Вернер Гойєр, президент Європейського інвестиційного банку.

За його словами, серед конкурентних переваг Україна має висококваліфіковану робочу силу й великий досвід у промисловості.

А ще величезну промислову базу, і, якщо її модернізувати, каже він, то вона може потужно конкурувати у світі.

«За радянських часів промисловість УРСР зосереджувалася на галузях, які вже не в авангарді, тому на часі дуже серйозні трансформації. І з підтримкою західних компаній та країн, мені здається, модернізувати Україну, зробити її ефективною, можна буде за десяток років», – зауважує він.

«Ми дуже добре ставимося до всіх учасників Східного партнерства, але Україна дуже велика. Якщо вашим співгромадянам із нашою скромною допомогою вдасться створити в ній історію економічного успіху, це буде помітно у світовому масштабі», – резюмує Гойєр. 

Повний текст матеріалу «Вернер Гойєр: «В Україні, як і будь-де, кістяком майбутньої економіки є малий та середній бізнес» читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.