НОВИНИ

  ▪  

СБУ не перевіряла АТБ на причетність до фінансування тероризму

Кримінальні провадження за такими фактами не відкривали.

Інформація про відкриття кримінального провадження про фінансування тероризму через мережу супермаркетів АТБ не відповідає дійсності. Це свідчить з відповідей СБУ та ГПУ на запити Тиждень.ua.

Зокрема, у ГПУ на запит журналістів відповіли, що подібні справи перебувають у звітності СБУ: «Запит надіслано за належністю до Служби безпеки України».

У СБУ, в свою чергу, повідомили, що проваджень про фінансування терористів через підприємства «Корпорації АТБ» (до неї належить мережа однойменних супермаркетів – Ред.) не відкривали і таких фактів не розслідували.

Як повідомлялося, 10 квітня нардеп від Радикальної партії Андрій Вітко повідомив про відкриття провадження щодо фінансування тероризму та відмивання коштів проти співвласника АТБ Геннадія Буткевича.

«Мною, як народним депутатом України 13 лютого 2015 р. був направлений запит до генеральної прокуратури. Генеральна прокуратура дала мені відповідь щодо порушення кримінального провадження щодо фінансування тероризму та ухилення від сплати податків безпосередньо мережею супермаркетів АТБ», – заявив тоді нардеп.

Тоді ж у Верховній Раді зареєстрували законопрект про націоналізацію майна АТБ

Сам Буткевич заперечував свою участь у фінансуванні тероризму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.