НОВИНИ

СБУ готова надати матеріали про знущання терористів над українськими бійцями

Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Служба безпеки України готова надати Міжнародній правозахисній організації Amnesty International матеріали про знущання та тортури над українськими бійцями з боку терористичних організацій "ЛНР" та "ДНР", а також громадян Російської Федерації. Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"Хочу ще раз наголосити на тому, що СБУ не лише готова спільно з військовою прокуратурою провести належне розслідування по кожному випадку, згаданому у звіті цієї міжнародної організації з метою з’ясування всіх обставин та встановлення істини, але й надати матеріали, зокрема задокументовані, що свідчать про знущання та тортури над українськими бійцями АТО з боку представників терористичних організацій ДНР і ЛНР, зокрема, громадян Російської Федерації", - наголосив Лубківський.

Нагадаємо, раніше міжнародна правозахисна організація Amnesty International оприлюднила 36-сторінковий звіт, у якому йде мова про катування полонених. Організація заявила, що тортури застосовують як бойовики, так і українські військові.

Служба безпеки України виступила зі спростуванням цієї інформації. Тим часом, у Міноборони заявили, що звіт правозахисної організації Amnesty International про застосування сторонами конфлікту на Донбасі катувань по відношенню до полонених містить випадки перекручування фактів та підміни понять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.