НОВИНИ

НАТО заявило, що РФ розгорнула озброєння, які можуть нести ядерні заряди

Системи-носії РФ мають подвійне застосування.

На сході України Росія розгорнула системи озброєнь, які можуть нести ядерні боєприпаси. Про це заявив головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав.

"Більшість систем-носіїв ядерної зброї, використовуваних Росією, мають подвійне застосування: і для звичайних, і для ядерних озброєнь. Деякі з них вже розміщені", - заявив Брідлав.

За його словами, у НАТО називають безвідповідальними сигнали з Росії щодо розміщення ядерної зброї на території анексованого нею Криму.

"Повідомлення в пресі про розташування в Криму і можливість застосування ядерної зброї ми вважаємо безвідповідальним, як для ядерної держави. Водночас, ми, власне, не бачили жодних прямих змін, але це не означає, що їх може не статися", - наголосив Брідлав.

Він також повідомив, що в НАТО нічого не знають з приводу можливого розміщення систем протиракетної оборони в Україні.

Як відомо, у НАТО серйозно стурбовані заявами РФ про можливе розміщення в Криму ядерної зброї.

Нагадаємо, раніше лідер кримськотатарського народу, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Мустафа Джемілєв уже наголошував, що Росія активно здійснює мілітаризацію окупованого Криму. Зокрема, за його словами, Росія відновлює сховище для ядерних боєприпасів під Ялтою.

Раніше президент РФ Владімір Путін заявляв, що нікому не спадає на думку розв'язувати конфлікт із Росією, бо вона є однією з найбільш потужних ядерних держав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.