НОВИНИ

Жванія бореться за право вибору «тушок»

Народний депутат України Давид Жванія, який нещодавно приєднався до провладної коаліції, заявив про створення у Верховній Раді депутатської групи «Право вибору»

Народний депутат України Давид Жванія, який нещодавно приєднався до провладної коаліції, заявив про створення у Верховній Раді депутатської групи «Право вибору».

За словами Жванії, до апарату парламенту передано всі необхідні документи для реєстрації цієї групи, і офіційне оголошення про її створення очікується наступного тижня

«До складу групи «Право вибору» увійдуть 12 депутатів, і ми очікуємо на приєднання до неї іще 12 депутатів», - заявив Жванія.

Він відмовився назвати прізвища всіх членів нової групи, пославшись на бажання зберегти.

«Всі прізвища депутатів нової групи будуть оголошені на наступному пленарному тижні. Всі вони добре відомі, зараз можу назвати зокрема прізвища Василенко, Шемчук, Харовський, Омельченко, Лук'янова, Новіков, Плющ».

Втім, інтрига збереглась не довго. Парламентарій Віктор Шевчук повідомив, що «скористатися» правом вибору вирішили народні депутати від НУ-НС , Валерій Борисов, Олександр Бобильов, Сергій Василенко, Давид Жванія, Катерина Лук’янова, Олег Новіков Володимир Марущенко, , Олександр Омельченко, Іван Плющ, Сергій Харовський.

Нагадаємо, 18 червня, після відкриття ранкового засідання парламенту голова Верховної Ради України Володимир Литвин оголосив, що до коаліції «Стабільність і реформи» приєдналися члени фракції НУ-НС Валерій Борисов, Олег Новіков, Володимир Марущенко, Давид Жванія, Сергій Харовський та Віктор Шемчук.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги