НОВИНИ

У мережі з’явилося відео допиту взятого в полон російського військового

"Я військовослужбовець Російської Федерації. На службі з 12 грудня 2012 року. Є контрактником", - зазначив затриманий.

У мережі з’явилося відео допиту російського військового, якого затримали у Щасті на Луганщині після поранення у боюз силами АТО.

"Александров Олександр Анатолійович, сержант, підрозділ – третя бригада спецназу, місто Тольятті", - заявив затриманий.

За його словами, у зоні АТО його бригада перебуває із 6 березня 2015 року. Також затриманий називає прізвища свого командира, інших бійців та їхні звання – "командир групи Єрофеєв, заступник командира групи – прапорщик Айзимов, єфрейтор, кулеметник Коновалов, снайпер молодший сержант Немов, санітар сержант Григор'єв, сапер єфрейтор Спірідонов, командир другого відділення старший сержант Дівалов, снайпер…".

"Склад групи – 14 осіб. Працювали у р-ні м.Щастя", - каже Александров.

"Засоби фізичного впливу щодо мене не застосовували", - заявив він.

"Я військовослужбовець Російської Федерації. На службі з 12 грудня 2012 року. Є контрактником", - зазначив затриманий.

Тим часом, перший заступник командувача "міліцією ЛНР" Сергій Козлов заявив, що "силовики взяли в полон на території "ЛНР" двох працівників народної міліції". Як заявив Козлов у коментарі онлайн-ресурсу бойовиків "ЛуганскІнформЦентр", 16 травня близько 13:00, "перейшовши лінію розмежування - Сіверський Донець, в районі на схід н.п. Щастя диверсійно-розвідувальна група супротивника вчинила напад на спостережний пост окремого розвідувального батальйону Народної міліції". Під час бою двоє військовослужбовців - Єрофєєв Євген і Александров Олександр - були поранені і взяті українськими диверсантами в полон".

При цьому Козлов заявив, що "доля полонених невідома", а для їх звільнення керівництвом "ЛНР" спільно з командуванням "народної міліції" прийнято рішення про створення групи для ведення переговорів з обміну даних військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше спікер АТО Андрій Лисенко підтвердив, що бійці батальйону "Айдар" взяли в полон двох російських військових. Згодом стали відомі подробиці затримання російських спецназівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.