НОВИНИ

У сепаратистів немає жодних шансів на Одещині - СБУ

"Жодних формувань чи утворень, які б становили загрозу українській державності чи територіальній цілісності, тут не було не і не буде створено!" - наголосив Лубківський.

Правоохоронні органи активно протидіють спробам дестабілізувати ситуацію в Одеській області, і жодних формувань чи утворень, які б становили загрозу українській державності, тут не було не і не буде. Про це Facebook заявив радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

"Хочу вкотре наголосити, що Служба Безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами активно протидіє спробам дестабілізувати ситуацію в Одесі та Одеській області. Ми також повністю контролюємо безпекову ситуацію в регіоні, упереджуючи спроби диверсій та провокацій і знешкоджуючи зловмисників. Жодних формувань чи утворень, які б становили загрозу українській державності чи територіальній цілісності, тут не було не і не буде створено!" - наголосив Лубківський.

Він пояснив, що має на увазі інформацію, яку активно поширюють російські ЗМІ, про так звану "Народну раду Беcсарабії, Беcсарабську Народну Республіку" тощо.

Лубківський наголосив, що у місті й області тривають оперативні заходи, спрямовані на захист української державності і убезпечення одеситів.

Нагадаємо, наприкінці квітня в Одесі затримали сепаратистів, які готували проголошення так званої "Бессарабії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.