НОВИНИ

Ігор Лосєв: Запевнення Лукашенки, що він не дозволить використати проти України російські війська з території Білорусі, нічого не варті

"На теренах Білорусі вже є російські війська, у разі потреби угруповання посилять, а Лукашенку або ізолюють, або інтернують, або скинуть, замінивши на свого агента".

Запевнення Лукашенки, що він не дозволить використати проти України російські війська з території Білорусі, нічого не варті. Про це в черговому номері «Українського тижня» пише публіцист Ігор Лосєв.

«Хто сказав, що його про щось питатимуть? Хіба хтось про щось питав президента Ющенка, коли в 2008 році російські кораблі з території України, з Криму діяли проти Грузії? На теренах Білорусі вже є російські війська, у разі потреби угруповання посилять, а Лукашенку або ізолюють, або інтернують, або скинуть, замінивши на свого агента», – вважає Лосєв.

На його думку, дружба з Росією – річ дуже небезпечна, «краще тримати дистанцію, ніж намагатися їздити на спині тигра».

«Президент Афганістану Хафізулла Амін був фактично відданим Радянському Союзу, але це його не врятувало. Коли в Москві вирішили поміняти його на надійнішу фігуру, Хафізуллу вбили радянські спецназівці (разом із п’ятирічним сином), голову відрізали і в целофані відправили до СРСР для ідентифікації: того вбили чи не того…», – пише публіцист.

За словами Лосєва, Лукашенка має вкрай обмежені можливості для політичного маневру, однак саме він роками формував ситуацію глухого геополітичного кута, власноруч заганяючи себе і свою країну в цю безвихідь.

Детальніше читайте у матеріалі "Лукашенка: архітектор геополітичної пастки?" у №19 „Українського тижня”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.