НОВИНИ

Британський міністр закликає відправляти додому мігрантів, врятованих у Середземному морі

Точка зору глави Міністерства внутрішніх справ Великої Британії суперечить попереднім заявам очільниці зовнішньополітичного відомства Євросоюзу.

Велика Британія закликає ЄС відправляти на батьківщину нелегальних мігрантів, виявлених у Середземному морі. Про це пише видання The Times з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ Сполученого Королівства Терези Мей.

Згідно з повідомленням, Мей наголосила, що не погоджується з думкою єврокомісара з питань зовнішньої політики Федеріки Могеріні щодо надання притулку мігрантам, перехоплених в Середземному морі.

Як відомо, з початку 2015 року число жертв нелегальної міграції в Середземномор'ї досягла 1,6 тис. осіб. Найбільш велика катастрофа сталася в районі італійського острова Лампедуза, де в результаті краху двох судів з нелегальними мігрантами, загинули близько 900 осіб.

За даними  Amnesty International, у 2014 році понад 3400 мігрантів загинули, намагаючись нелегально перетнути Середземне море на шляху до Європи.

Нагадаємо, Європейська комісія ухвалила план з десяти пунктів за підсумками екстреної зустрічі глав МЗС і МВС ЄС у Люксембурзі, присвяченій проблемам міграції в Середземному морі.

Читайте також: Політика ЄС щодо нелегальних мігрантів є катастрофічно неправильною — The Economist

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.