НОВИНИ

Британські винищувачі піднялися на перехоплення літака РФ над Естонією

Літаки Великої Британії на естонській авіабазі охороняють повітряний простір країн Балтії, які не мають власних винищувачів.

12 травня британські винищувачі Typhoon, які базуються в Естонії як частина поліцейської повітряної місії НАТО, піднялися на перехоплення російського військового літака поблизу повітряного простору Балтії. Про це повідомляє сайт Міноборони Великої Британії.

Зазначається, що два літаки супроводжували російський літак-розвідник Іл-20, який літав у міжнародному повітряному просторі.

Згодом російський літак покинув вказану польотну зону.

«Повітряні перехоплення такого роду підкреслюють життєву важливість внеску Британії у місію повітряної поліції в Прибалтиці. Роль Британії у захисті повітряного простору НАТО та участь наших військових у навчаннях в Естонії демонструє нашу відданість колективній обороні НАТО», – сказав міністр оборони Майкл Феллон.

Британські літаки, які розташовуються на естонській авіабазі Емарі, перебувають на бойовому чергування в рамках місії НАТО з травня по серпень разом з норвезькими ВПС. Вони охороняють повітряний простір країн Балтії, які не мають власних винищувачів.

Як повідомлялося, повітряна поліція НАТО 11 травня піднялась на перехоплення російського військового літака над Балтійським морем. 

Читайте також: Військові навчання країн Заходу: демонстрація сили й попередження загрози з боку РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.