НОВИНИ

На виборах у Польщі розрив між Дудою та Коморовським перевищив 10%

Державна виборча комісія Польші оприлюднила попередні результати президентських виборів, опираючись на дані 20 з 51 округів країни.

За проміжними даними, кандидат в президенти Польщі від партії “Право та справедливість” Анджей Дуда отримав 39.69% голосів, в той час як за його основного суперника — чинного главу держави Броніслава Коморовського - проголосували 29.14% виборців. Про це 11 травня повідомили в Державній виборчій комісії Польщі.

Згідно з повідомленням, дані стосуються голосування в 20 з 51 виборчого округу Польщі.

Крім того, колишній рокер Павел Кукіз отримав 21,28% голосів. За ним йдуть кандидати Януш Корвін-Мікке (2,87%), Магдалена Огорек (2,4%). Адам Ярубас (1,68%), Януш Палікот (1.17%). Решта кандидатів отримали менше 1 відсотка.

Остаточні результати комісія обіцяє оприлюднити увечері 11 травня.

Нагадаємо, результати першого туру президентських перегонів у Польщі, які відбулися 10 травня, стали несподіванкою для країни — чинний глава держава Броніслав Коморовський посів лише друге місце, в той час як соціологи прогнозували йому дві третини голосів.  

Разом з тим жоден з кандидатів наразі не подолав бар'єр у 50% голосів. Планується, що другий тур виборів за участі Коморовського та Дуди відбудеться 24 травня. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.