НОВИНИ

У Лондоні протестували проти перемоги консерваторів на виборах

У результаті сутичок четверо співробітників поліції було поранені, 17 учасників акції затримані.

У суботу, 9 травня, в Лондоні пройшли акції, спрямовані проти намірів переобраного уряду консерваторів запровадити заходи жорсткої економії. Про це інформують ЗМІ.

Протестувальники, незадоволені перемогою консерваторів на виборах, кидали в поліцейських димовими шашками, пляшками та іншими предметами.

При цьому «дісталося» і військовому меморіалу на честь Другої світової війни – учасники акції розмістили на ньому графіті, в якому є слова «торі покидьки».

Більш мирно налаштовані демонстранти несли в руках плакати з написами «Обіцяю протистояти», «Геть торі" і «Стоп скороченням».

В результаті сутичок четверо співробітників поліції було поранено, 17 учасників акції затримані.

Як повідомлялося, 7 травня у Великобританії відбулися загальні вибори, на яких перемогли консерватори.

Як відомо, прем'єр-міністра Великобританії призначає Монарх, який за конституційним звичаєм повинен вибрати людину, що користується найбільшою підтримкою Палати громад (зазвичай лідера партії, що має більшість).

Нагадаємо, чинний прем'єр Девід Кемерон, представник Консервативної партії, заявляв, що у випадку повторної каденції ініціюватиме референдум щодо можливого виходу Британії з ЄС. За словами Кемерона, він відбудеться у 2017 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.