НОВИНИ

Лідер лейбористів подав у відставку через поразку на виборах

Ед Мілібенд повідомив, що до виборів нового лідера Лейбористської партії Великої Британії тимчасовим її керівником буде Харієт Харман.

Ед Мілібенд залишив пост лідера Лейбористської партії Великої Британії. Виступ лідера Лейбористської партії в прямому ефірі показували британські канали і телекомпанія CNN.

Відхід зі свого поста Мілібенд пояснив невдачею лейбористів на парламентських виборах.

Лідер лейбористів відразу повідомив прихильникам, що привітав лідера консерваторів Девіда Кемерона з перемогою. Він подякував соратникам за підтримку і повідомив, що до виборів нового лідера Лейбористської партії тимчасовим її керівником буде Харієт Харман - нинішній заступник прем'єра в опозиційному уряді Великої Британії, що відповідає за культуру, ЗМІ та спорт.

Мілібенд підкреслив, що лейбористи "досягли значного прогресу" з того моменту, коли він вступив у партію близько 30 років тому. Він сказав, що останні п'ять років робив усе для успіху партії і тепер жалкує про те, що трапилося.

"Не треба сумувати з приводу поразки, потрібно боротися за Великобританію", - заявив він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що сподівається сформувати уряд у найближчі дні.

Як повідомлялося, 7 травня у Великобританії відбулися загальні вибори, на яких перемогли консерватори.

Як відомо, прем'єр-міністра Великобританії призначає Монарх, який за конституційним звичаєм повинен вибрати людину, що користується найбільшою підтримкою Палати громад (зазвичай лідера партії, що має більшість).

Нагадаємо, чинний прем'єр Девід Кемерон, представник Консервативної партії, заявляв, що у випадку повторної каденції ініціюватиме референдум щодо можливого виходу Британії з ЄС. За словами Кемерона, він відбудеться у 2017 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.